تهیه کتابچه فنی EEXI

خدمات مرین تاپیکس


با توجه به هدف گذاری سازمان بین المللی دریانوردی در خصوص کاهش میزان تولید گازهای گلخانه ای توسط کشتی رانی بین المللی به میزان 40 درصد تا سال 2030 و در ادامه به میزان 50 درصد تا سال 2050 میلادی، سلسله اقداماتی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت طراحی و لازم الاجرا شده است که EEXI به عنوان یکی از این اقدامات از ابتدای سال 2023 میلادی برای تمامی شناور ها با تناژ ناخالص 400 و بیشتر لازم الاجرا خواهد بود. بدین منظور لازم است کتابچه ای فنی با نام «EEXI Technical File» تهیه شده و به تأیید دولت صاحب پرچم یا نماینده قانونی وی برسد.

تکمیل فرم درخواست خدمات

محاسبه گر آنلاین CII

خدمات مرین تاپیکس


در ماه ژوئن 2021، سازمان بین المللی دریانوردی الزامات جدیدی در حوزه تولید گازهای گلخانه ای کشتی های در حال خدمت تصویب کرد که شامل قوانین EEXI، CII و موارد مرتبط مدیریتی در بخش سوم SEEMP می شد.

اجرای برنامه

بازرسی وضعیت شناورها

خدمات مرین تاپیکس


تیم بازرسان مجرب پایگاه جامع دریایی، توانایی انجام هر گونه بازرسی وضعیت شناورهای مختلف شامل انواع فله بر ها، تانکر ها، فری ها، کانتینر بر ها و ... را دارا بوده و بنا بر درخواست مشتریان پایگاه، به منظور ارزیابی دقیق وضعیت سازه ای، بدنه و ماشین آلات و تجهیزات مختلف منصوب، بازرسی وضعیت را بر مبنای درخواست ایشان انجام خواهد داد.

تکمیل فرم درخواست خدمات

قطعات یدکی

خدمات مرین تاپیکس


بخش قطعات یدکی مرین تاپیکس، نیازهای مشتریان خود را از طریق شبکه نمایندگان، سازندگان و تأمین کنندگان از مناطق مختلف جهان به طور دقیق و موثر برآورده می کند.

تکمیل فرم درخواست خدمات

پایگاه جامع دریایی (مرین تاپیکس) به عنوان سامانه ای پیشرو در حوزه ارائه اخبار، مقالات و خدمات صنعتی و آموزشی دریایی مفتخر است با معرفی سامانه جامع خدمات دریایی گامی در جهت بهبود دسترسی بر بستر های نوین بر خط، بردارد.

چشم‌انداز ما "هر نیاز دریایی، یک پاسخ" است.

بر این اساس، تمام خدمات قابل ارائه این سامانه به صورت یکپارچه در دسترس تمامی شرکت ها و ذینفعان دریایی خواهد بود. کافیست انتخاب کنید و درخواست خود را ارسال نمائید. ما سامانه ای برای ارتباط سریع، ایمن و مفید با ارائه دهندگان خدمات خواهیم بود. تجربه خوشایند در استفاده از این سامانه برای ذینفعان از با ارزش ترین اهداف ماست.
برای مشاهده خدمات قابل ارائه می توانید در دسته بندی های مشخص شده، خدمت مورد نظر خود را بیابید.

شرکت های ارائه دهنده خدمات می توانند درخواست خود را برای عضویت در این سامانه اینجا ارسال نمایند.